Nike Jobs

Job Information

Nike Athlete in Szczecin, Poland

Sklep fabryczny NIKE Value STORE poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawcy w wymiarze pełnego etatu.

Miejsce pracy: Outlet Park Szczecin

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta;

  • utrzymanie porządku;

  • obsługa kasy fiskalnej;

  • lekkie prace magazynowe.

Wymagania:

  • pełnoletność,

  • doświadczenie w obsłudze klienta;

  • umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność;

  • dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • znajomość tematyki sportowej mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o światowej renomie, która jest liderem w swojej branży;

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • zniżki na produkty Nike;

  • kartę Multisport;

  • fundusz socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

NIKE, Inc. is committed to employing a diverse workforce. Qualified applicants will receive consideration without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, sexual orientation, gender identity, gender expression, protected veteran status, or disability. NIKE is committed to working with and providing reasonable accommodation to individuals with disabilities. If, because of a medical condition or disability, you need a reasonable accommodation for any part of the employment process, please call +1 503-671-4156 and let us know the nature of your request, your location and your contact information.